O nas

Nasze stowarzyszenie powstało w celu promocji sportu i turystyki wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.  Działania jakie organizujemy skierowane są do wszystkich chcących aktywnie i ciekawie spędzić czas poznając przy okazji piękne zakątki naszego kraju.

Jako założyciele Stowarzyszenia jesteśmy również wieloletnimi przyjaciółmi. Nasza wspólną pasją jest turystyka. Wszyscy jesteśmy stale związani z jej promowaniem poprzez liczne działania animacyjne, organizowanie wydarzeń turystyczno-sportowych czy edukacyjnych. Jesteśmy również wieloletnimi przewodnikami turystycznymi, promujemy nasz region ceniąc zarazem jego wartości przyrodniczo i turystyczne.  Poza naszymi zainteresowaniami posiadamy również życie zawodowe i prywatne, jednak to również staramy się skupiać blisko turystyki, kultury i tradycji zakorzenionej w zakątkach naszych miasteczek i wsi.